NU LANGSKOMEN OP AFSPRAAK of bellen en chatten, elke dag van 09.00 t/m 18.00

U kunt bij ons op afspraak langskomen, (video)chatten met een verkoopadviseur in de winkel of online een bestelling plaatsen.

 

Klik hier en maak direct een winkelafspraak. Klik hier voor onze adressen. 

Voor het maken van een afspraak kunt u rechtstreeks contact opnemen met het door u gewenste filiaal via onderstaande contactgegevens. Let op: langskomen kan pas na bevestiging van de gemaakte afspraak. Dit kan elke dag, zeven dagen per week, tussen 10:00 uur en 18:00 uur.

Bij geen gehoor kan het zijn dat de adviseurs druk zijn met andere klanten. In dat geval a.u.b. een e-mail sturen.

Let op: onderstaande nummers zijn enkel voor het maken van een afspraak. Voor al uw andere vragen a.u.b. bellen naar 0888448888 of mailen naar info@a-meubel.nl

Filiaal Email  Telefoon
Amsterdam Amsterdam@a-meubel.nl 0888448802
Amersfoort Amersfoort@a-meubel.nl 0888448801
Delft Delft@a-meubel.nl 0888448803
Enschede Enschede@a-meubel.nl 0888448804
Eindhoven Eindhoven@a-meubel.nl 0888448818
Nijmegen Nijmegen@a-meubel.nl 0888448800
Tilburg Tilburg@a-meubel.nl 0888448805
Zwolle Zwolle@a-meubel.nl 0888448817

 

Ook elke dag van 09:00 tot 23:00 bereikbaar via (video)chat of tel 0888448888

Live (video) chatten

Heeft u een vraag over onze collectie, wilt u graag een product extra goed zien of wilt u graag contact voor uitleg of advies? Start met een van onze verkoopadviseurs een videochat of een live chat! Zij beantwoorden graag uw vragen of kunnen rechtstreeks een bestelling voor u plaatsen. 

Zoals u van ons gewend bent zijn wij ook telefonisch, per e-mail, via WhatsApp en op Social Media uitstekend bereikbaar voor al uw vragen.

Online bestellen.

U kunt uiteraard 24/7 online bestellingen plaatsen in onze webshop. U hoeft hiervoor geen contact met ons op te nemen.

Bezorging

Alle producten leveren wij zoals vanouds gewoon bij u thuis via onze eigen bezorgdienst. Hierbij houden wij ons wel volledig aan de richtlijnen van het RIVM.

Uw gezondheid en dat van onze collega's staat voorop. Daarom vragen wij u altijd gepaste afstand te houden van onze bezorgers en alleen per pin te betalen.

Afhalen op afspraak

Wij bieden de mogelijkheid om uw bestelling bij het centrale magazijn of bij de betreffende showroom op te komen halen.

Let op: dit kan alleen op afspraak! Plan hiervoor een afspraak in via de chatfunctie op onze website.